Echipa ATE Insurance Romania


Dan Mihail Stoicescu - General Manager

Dan Mihail Stoicescu - General Manager


E-mail: dan.mihai.stoicescu@ateinsurance.ro


Marian Zlataru - General Deputy Manager

Marian Zlataru - General Deputy Manager


E-mail: marian.zlataru@ateinsurance.ro


Nicolae Braduceanu - Manager Departament IT

Nicolae Braduceanu - Manager Departament IT


E-mail: nicolae.braduceanu@ateinsurance.ro


Nicolae Lupascu - Manager Departament Daune

Nicolae Lupascu - Manager Departament Daune


E-mail: nicolae.lupascu@ateinsurance.ro

Camelia Sulea - Senior Underwritier

Camelia Manu - Senior Underwritier


E-mail: camelia.manu@ateinsurance.ro


Madalina Boldus -  Senior Underwritier.jpg

Madalina Boldus - Senior Underwritier


E-mail: madalina.boldus@ateinsurance.ro



Ramona Morar - Programator Junior Departament IT

Ramona Morar


E-mail: ramona.morar@ateinsurance.ro


Adriana Balcan - Actuar

Adriana Balcan - Actuar


E-mail: adriana.balcan@ateinsurance.ro


Noutati


 

© Copyright ATE Insurance Romania



Site creat de InOffice - Mentenanță oferită de IPExpert.ro